Pērle kā komanda

Iespējams, jūs kā pacients savu ideālo zobārstu iedomājaties šādu: viņš lieliski liek plombes, rauj sarežģītus zobus, ārstē parodontozi, un, protams, veic dažādas sarežģītības pakāpes implantēšanu. Bez tam jūsu zobārsts ir zobu estētikas meistars, lielisks cilvēks un ārstē arī jūsu bērnus. Vārdu sakot – “zobārsts-orķestris”.

Sākotnēji Pērle, līdzīgi lielākajai daļai Latvijas zobārstniecību, tika veidota kā atsevišķu zobārstu privātprakse. Taču, pēdējos gados intensīvi mācoties un paplašinoties gan telpu, gan speciālistu skaita ziņā, kļuva skaidrs, ka vieglāk ir strādāt un labākus rezultātus sasniegt kopā – kā komandai. Mēs atskārtām, ka jebkura augstāka līmeņa pakalpojuma sniegšana prasa plašas zināšanas: zinātniskās literatūras lasīšanu, starptautisku konferenču un meistarklašu apmeklēšanu un konkrētās prasmes attīstīšanu ikdienas darbā.

Apmeklējot mūsu speciālistu sadaļu, ievērosiet sfēras, kurās darbojas mūsu speciālisti. Mēs katrs individuāli izglītojamies konkrētā virzienā, bet, ik nedēļu sanākot kopā uz “Pērles Dentālo klubiņu”, apmaināmies ar informāciju, izstrādājam sadarbības protokolus un arī kopā ceļam zināšanu līmeni, skatoties tiešsaistes lekcijas un seminārus. Un ar prieku konstatējam, ka klubiņš ir izvērties par gaidītu un jauku pasākumu, kur varam sajust patiesu komandas garu.

Patlaban Zobārstniecībā Pērle jūs varat saņemt: 

  • augsta līmeņa zobu kanālu ārstēšanu, veiktu 6,8 reižu mikroskopa palielinājumā,
  • periodontoloģisko un ķirurģisko ārstēšanu,
  • mūsu zināšanas un prasmes sakodiena ārstēšanā,
  • minimāli invazīvās zobārstniecības filozofiju, ko uzskatām par sava zīmola stūrakmeni, 
  • modernu ortodontisko ārstēšanu – Pērles trumpi Latvijas mērogā,
  • visas mutes atjaunošanu un zobu estētiku, ko maģistra līmenī jums veiks tikai Pērlē.