Estētiskā sakodiena atjaunošana

Mēs lepojamies ar dakteres Vairas Bērziņas-Bērzītes Mančestras Universitātē iegūto maģistra grādu estētiskajā un restauratīvajā zobārstniecībā – viņas jaunā pieredze un zināšanas ir ievērojami mainījušas Pērles estētiskās zobārstniecības pakalpojumus, un par to varat pārliecināties arī jūs. Visā pasaulē vērojam tendenci atgriezties pie dabas un tās vērtībām, tāpat zobārstniecībā – minimāli invazīvā pieeja ļauj maksimāli saglabāt un cienīt dabas doto, dabisko, vienlaikus katru ārstēšanas soli balstot zinātniski pamatotās metodēs. Arī Zobārstniecības Pērle zobārsti ir šī principa piekritēji un, profesionāli apguvuši metodoloģiju, piedāvā jums mūsdienīgus risinājumus skaista smaida atjaunošanai.

Kā tas notiek?

Vispirms ar fotogrāfiju un atlietu modeļu palīdzību tiek veikta estētikas un sakodiena analīze. Pēc tam mēs noskaidrojam jūsu vēlmes un saskaņojam tās ar iespējām. 

Tad sniedzam atbildi uz jautājumu Kā tas izskatīsies?, nodemonstrējot, kāds būs jūsu nākamais smaids uz bildēm vai pat mutē. 

Vēl vairāk – ja vēlaties pajautāt mājiniekiem Kā jums šķiet?, mēs varam dot jums iespēju aiziet mājās ar mutē ievietotu simulāciju un ļaut tuviniekiem to novērtēt.

Tuvāk iepazīties ar ārstēšanas rezultāta simulācijām varat šeit.

Pret zobiem var izturēties dažādi. Mēs atbalstām zoba audu saudzēšanas principus un saviem klientiem piedāvājam:

  • mājas balināšanu – zinātniski pierādītu kā visnekaitīgāko un efektīvāko zobu balināšanas metodi,
  • bondingu – nelielu zoba formas maiņu ar kompozīta materiālu,
  • zobu pārklāšanu – pilnībā vai daļēji ar porcelāna venīriem vai kompozīta materiālu ,
  • Six Month Smiles (6MS) – pasaulē visātrāko zobu taisnošanas metodi,
  • caurspīdīgas zobu taisnošanas kapes – Invisaline un Nuvola
  • zobu implantus

21. gadsimtā dzīve ir intensīva un stresaina, un tas ietekmē arī mūsu zobus. Mēs zinām, kā pareizi ārstēt nodilušas, izretinātas un deformētas zobu rindas. Dažkārt ceļš uz rezultātu ilgst 2–3 gadus, taču rezultāts ir pilns sakodiens, kas atjaunots minimāli invazīvi un estētiski. 

Aplūkojiet mūsu estētisko darbu galeriju!