Implantācija

Veiksmīgas implantācijas pamatā ir pieredze, zināšanas un kvalitatīvs implants. Pērles vadošo speciālistu pieredze ir krāta ilgā darbā un papildu apmācībā pie pasaulē atzītiem meistariem. Viena no kompetentākajām šajā laukā ir mūsu daktere Tatjana Timofejeva – viņa ar implantēšanu nodarbojas jau 10 gadus un ir ITI (International Team for Implantology) biedre. Vērā ņemama pieredze ir arī mūsu zobārstiem Normundam Gribustam un Jurijam Korsakovam.

Mēs pastāvīgi sekojam nozares jaunumiem, kā arī pārzinām un pielietojam darbā lielākos sasniegumus zobārstniecības jomā. Implantācijā izmantojam pasaulē populārāko implantu sistēmu – Šveicē ražoto Straumann.

Pat ja jūsu gadījums izrādīsies komplicēts, Pērles zobārsti piedāvās atbilstošu risinājumu. Varam veikt jebkuras manipulācijas – no vienkāršas implantācijas līdz kaula pieaudzēšanai un smaganas pārstādīšanai, un lepojamies ar augstu veiksmīgo implantu skaitu.

Mēs zinām – ikviens pacients jūtas drošāk tad, ja ir informēts, kā notiks gaidāmā manipulācija, tāpēc veicam implanta ievietošanu pēc rūpīgi izstrādāta protokola, ko darām zināmu arī jums. 

Mums ir svarīgi noskaidrot, vai jūsu organisms pieņems implantu, tāpēc saskaņā ar Pērles protokolu novērtējam jūsu organisma reģenerācijas spējas, izpētām gan asins ainu, gan vispārējo veselības stāvokli un veicam vajadzīgās korekcijas.

Ja nomāks satraukums vai bailes, pirms operācijas varēsiet saņemt nomierinošu tableti. Par jūsu labsajūtu gādās arī Pērles draudzīgā atmosfēra.

Pērlē pielietojam zinātniski pamatotas inovatīvas tehnoloģijas. Piemēram, zobs, kura vietā plānots implants, tiek izņemts ar īpaši saudzējošu metodi – Physics Forceps, kas maksimāli saudzē kaulu. Lai kauls dzīšanas laikā nesaplaktu, brūcē tiek ievietots augšanas faktorus un dzīšanai nepieciešamās šūnas saturošs koncentrāts. Implantu tūlīt ievietojam raušanas brūcē – tas palīdz saglabāt dabīgo kaula apjomu, kas nodrošina tā stabilitāti un estētiku uz ilgu laiku. Augšanas faktorus un fibrīnu saturoša koncentrāta pielietošana Pērlē tiek izmantota arī periodontoloģiskajā ārstēšanā.

Mēs rūpīgi izplānojam pozīciju trīsdimensionālā rentgena attēlā – bez tā netiek ievietots neviens implants.

Rūpējamies par jums arī pēc ķirurģisko manipulāciju veikšanas – pareizi ievērojot mūsu norādījumus, lietojot aukstas kompreses un rūpīgi izvēlētus medikamentus, jūsu pēcoperācijas periods būs viegli pārdzīvojams.