Implantācija

Gudrības zobu raušana

Zobārstniecība Pērle piedāvā visu grūtības pakāpju gudrības zobu raušanu. Mūsu pieredzējušie speciālisti Tatjana Timofejeva un Normunds Gribusts to veic arī premedikācijā – uz nomierinošo līdzekļu fona. 

Šo speciālistu arsenālā ir tādas tehnoloģijas kā Physics Forceps – maigles, kas maksimāli saglabā kaula struktūru ap raujamo zobu, un pacienta asiņu centrifugāts, kura saturā ir augšanas faktori un vajadzīgo šūnu frakcija. Šī tehnoloģija palīdz ātrāk un bez komplikācijām sadzīt brūcei, kas radusies pēc zoba raušanas.

Citi ķirurģiskie pakalpojumi

Zobārstniecībā Pērle papildus visu veidu zobu raušanai un implantācijai tiek veikti šādi ķirurģiskie pakalpojumi:

  • lūpas un mēles saites griešana,
  • saknes gala rezekcija,
  • klīniskā kroņa pagarināšana,
  • labdabīgu gļotādas veidojumu izņemšana un testēšana.

Periodontoloģija

Laba prakse periodontoloģijā sākas ar laikā diagnosticētu problēmu un turpinās ar pareizu ārstēšanas plānu un pacienta izglītošanu. Mūsu ārstu rindas rotā pieredzējusī un lietpratīgā higiēniste Valentīna Šlika. Viņas kā Rīgas Stradiņa universitātes mācībspēka pieredze palīdz ne tikai laikā diagnosticēt periodontālās problēmas, bet arī veiksmīgi nodot kopšanas prasmes pacientiem.

Mūsu lepnums ir arī zobārste Tatjana Timofejeva, kura ir sertificēta periodontoloģisko slimību ķirurģiskā ārstēšanā. Viņas kontā ir pirmie panākumi smaganu recesijas slēgšanā ar jauno metodi, izmantojot membrānu, kas veidota no pacienta asiņu centrifugāta. Membrāna satur arī augšanas faktorus un nepieciešamās šūnas, kas veicina smaganas piestiprināšanos pie zoba saknes un kaulaudu atjaunošanos. Šāda metode tiek izmantota arī smaganu kabatu ķirurģiskā ārstēšanā.

Periodontoloģijas darbu galerija